Aktualności

Życzenia Noworoczne

Z okazji Nowego Roku 2021, pragnę wszystkim moim pacjentom i ich rodzinom złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech ten nowy rok okaże się szczodry w sukcesy i umożliwił realizację wszystkich marzeń!

Dodatkowe godziny przyjęć w gabinecie.

Od 08.06.20 uruchomiłem dodatkowe godziny przyjęć w gabinecie.  We Wrocławiu przyjmuję w gabinecie w poniedziałki 15:00-19:30 i we wtorki 9:30-13:30, w Kępnie w środy 9:00-14:00 i czwartki 12:00-18:00. Nadal dostępne są konsultacje online w powyższych i dodatkowych godzinach. Kalendarz do zapisów przez internet, przy zapisywaniu proszę sprawdzić jaki rodzaj konsultacji Państwo zamawiacie (online czy w gabinecie).

Serdecznie zapraszam.

Wizyty w gabinecie

Od 18.05.20 ponownie przyjmuję w gabinecie. Obecnie we Wrocławiu we wtorki 9:00-13:00, w Kępnie w poniedziałki 9:00-14:00. Dni i godziny przyjęć w gabinetach będą niebawem rozszerzone. Nadal dostępne są konsultacje online.

Serdecznie zapraszam.

Wizyty online.

Z uwagi na obecną sytuację wszystkie wizyty będę prowadził online (telefon lub skype). Można dalej zapisywać się na wizytę jak do tej pory. Wizyty będą odbywały się według godzin zapisu. Pacjenci rozpoczynający leczenie (pierwsza wizyta) powinni zapewnić sobie możliwość połączenia z obrazem. Jest to istotne do prawidłowej diagnostyki. Na wizycie wystawiam e-recepty, e-zwolnienia i inne potrzebne dokumenty. Przed terminem wizyty wyślę na maila link do wizyty. Jest to bardzo proste i nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania.

Płatność za wizytę odbywa się przedpłatą przed wizytą (wpłata na konto), jest to warunek konieczny do odbycia konsultacji. Polecam szybkie przelewy blikem na telefon. Gdybyście Państwo po opłaceniu podjęli decyzję o rezygnacji z wizyty, to proszę dać znać na maila a opłata zostanie zwrócona.

Nr konta: mBank 14 1140 2004 0000 3602 3626 3687

Blik: tel. 510-979-264

 

 

 

Certyfikat Jakości 2019

Miło mi Państwa poinformować, że w 2019 roku podobnie jak w 2018 udało mi się uzyskać certyfikat jakości przyznawany przez serwis „Znany Lekarz”. Certyfikaty przyznawane są na podstawie wystawianych opinii. Bardzo wszystkim dziękuję moim pacjentom za wsparcie. Stanowi to dla mnie inspirację do dalszej pracy, podnoszenia kwalifikacji i poprawiania jakości leczenia.

ESSM 2020

Jak co roku brałem udział w konferencji zorganizowanej przez European Society for Sexual Medicine. Tym razem kongres miał miejsce w Pradze.
ESSM Congress

Jak co roku brałem udział w konferencji zorganizowanej przez European Society for Sexual Medicine. Tym razem kongres miał miejsce w Pradze.
ESSM Congress

Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku 2020, składam wszystkim moim pacjentom oraz ich rodzinom serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń, zawodowej satysfakcji oraz wielu sukcesów!

facebook
znany lekarz