Dlaczego ja

Prowadzę swoją praktykę lekarską w sposób przyjazny pacjentowi a moim mottem jest leczyć tak jakbym sam chciał być leczony. Dbam o odpowiednią jakość i zadowolenie pacjentów. Przejawia się to długością wizyt, zazwyczaj rezerwuję około 30 minut aby można było spokojnie porozmawiać bez odczuwania presji czasu. Dobrze zebrany wywiad jest podstawą odpowiednio postawionego rozpoznania i zaplanowania leczenia.

Pod moim gabinetem nie spotkacie państwo tłumu czekających innych pacjentów pozapisywanych na wizytę co 10 – 15 minut. Wynika to z odpowiedniej organizacji i ustalenia czasu wizyt tak aby odbywały się one punktualnie.

Rozumiem jak obecnie cenny jest państwa czas, każdy z nas ciągle się spieszy, ma mnóstwo spraw do załatwienia a nieprzewidziane oczekiwanie na wizytę lekarską może zburzyć plan całego dnia. Sam nie lubię czekać gdy jestem umówiony na konkretna godzinę i unikam serwowanie tej „przyjemności” moim pacjentom 🙂

Stale podnoszę swoje kwalifikacje między innymi poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Nie jest to puste stwierdzenie nie poparte faktami. Na bieżąco zamieszczam uzyskane dyplomy i certyfikaty, są one dostępne do wglądu na mojej stronie internetowej i na Facebooku. Staram się wprowadzać nowe formy terapii wciąż mało dostępne w Polsce. Na dzień dzisiejszy udało mi się we Wrocławiu stworzyć grupę specjalistów z którymi współpracuje podczas leczenia dysfunkcji seksualnych u kobiet takich jak pochwica i vulvodynia. W planach mam kolejne projekty.

Podczas procesu leczenia pozostają państwo ze mną w stałym kontakcie. W razie pytań, nieprzewidzianych sytuacji lub pogorszenia stanu zdrowia nie zostajecie państwo pozostawieni sami sobie. Możecie się skontaktować ze mną mailowo pomiędzy wizytami.

Zapraszam do śledzenia aktualnych informacji o mnie i mojej pracy na stronie internetowej, profilu na Znanym Lekarzu i Facebooku.