Współpraca

METODUS Strefa Pomocy Psychologicznej

Zespół specjalistów z którymi współpracuje w Kępnie. Oferują pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną, socjoterapeutyczną oraz pedagogiczną. Razem staramy się wybierać dla Państwa najwłaściwsza formę pomocy.

www.metodus.com.pl

Marta Błocińska

Fizjo Femme

Pani Marta zajmuje się terapią kobiet. Specjalizuje się między innymi w terapii dna miednicy a jej umiejętności są nieocenione. Należy do wielospecjalistycznego zespołu zajmujacego się leczeniem dysfunkcji seksualnych u kobiet.

www.fizjofemme.pl

Karolina Kawalerek

Jestem psychologiem, seksuologiem i terapeutą poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam psychologię o specjalności psychologia kliniczna w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Później ukończyłam studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Następnym etapem w mojej edukacji były studia podyplomowe na kierunku psychoterapia poznawczo-behawioralna.

Więcej

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu i Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie, Domu Dziecka i Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.

Prowadzę prywatny gabinet psychologiczny we Wrocławiu. Jestem również biegłym sądowym i współpracuję z lekarzem psychiatrą i seksuologiem Tomaszem Maleszewskim.

W kontakcie indywidualnym jestem otwarta i szczera. Podczas rozmowy ze mną możesz czuć się swobodnie bez obawy przed krytyką czy ocenianiem. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie i partnersko. Towarzyszę w trudnych momentach życiowych moich pacjentów i z ogromną radością patrzę jak rozwijają skrzydła i pokonują swoje słabości.

Zapewniam również pełną anonimowość i najwyższy poziom empatii. Zapraszam na spotkanie.

www.znanylekarz.pl

MammaMed

MammaMed to miejsce stworzone z myślą o kompleksowym podejściu do kobiet w szczególnym dla nich momencie życia jakim jest decyzja o potomstwie. W naszym Centrum chcemy dawać kobietom wparcie od samego początku, czyli starań o dziecko przez etap ciąży, a w końcu poród i opiekę nad noworodkiem.

www.mammamed.pl

Gemmed

Centrum położnictwa i chorób kobiecych.

gemmed.pl

Lucyna Ptaszkowska

Fizjoterapeuta zajmująca się rehabilitacją mięśni miednicy. Bierze udział w kompleksowej terapii dysfunkcji seksualnych u kobiet (pochwica, vulvodynia, zab. orgazmu, przetrwałe pobudzenie seksualne). Przyjmuje w RehaFit we Wrocławiu.

www.rehafit.org

PTA Polskie Towarzystwo Andrologiczne

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Towarzystwo skupia wokół siebie specjalistów z różnych dziedzin medycyny zaintersowanych fizjologią i patologią męskiego układu płciowego.

PTA

ESSM

European Society for Sexual Medicine. Europejskie stowarzyszenie skupiające specjalistów leczenia dysfunkcji seksualnych, do którego należę od kilku lat.

www.essm.org

ISSM

International Society for Sexual Medicine. Międzynarodowe stowarzyszenie specjalistów medycyny seksualnej.

www.issm.info

PTS

Polskie Towarzystwo Seksuologiczne. Stowarzyszenie interdyscyplinarne skupiające specjalistów różnych zawodów: lekarzy, psychologów, pedagogów, socjologów, prawników, biologów, teologów. Do głównych celów Towarzystwa należą: promocja zdrowa seksualnego, rozwój badań naukowych nad seksualnością, szkolenie zawodowe, czuwanie nad wysokim poziomem etycznym i zawodowym członków PTS oraz współpraca z innymi towarzystwami naukowymi krajowymi i zagranicznymi.

PTS